يكشنبه 15 بهمن 1396 دوره مدیریت اجرا و کسب وکار در دارو و درمان (MBA-Pharma)
    MBA-Pharma دوره ای بین رشته ای است که برای اولین بار با این ساختار اجرا می شود. در این دوره دانشجویان با گذراندن واحدهای نظری در دو شکل مجازی و حضوری و با نحوه برگزاری به صورتLBL  (یادگیری بر مبنای سخنرانی) و PBL  (ﻳﺎدﮔﻴﺮي ﺑﺮ مبنای ﺣﻞ ﻣﺴﺄﻟﻪ) مهارت های مورد نظر دوره را فرا می گیرند. صدور مدرک منوط به موفقیت دانشجو در امتحان نظری و ارزیابی مهارت خواهد بود. در این دوره دانشجویان با فرهنگ کارآفرینی، حرفه ای گرایی و تجاری سازی و خلق ثروت از دانش آشنا می شوند. نحوه برگزاری دوره ما را امیدوار می کند که دانشجویان در کنارکارآفرینان، ساختار کسب و کار درحوزه دارو و سلامت را فرا بگیرند و اصول تجارت بین الملل و مذاکرات تجاری را بیاموزند. چشم انداز کلی دوره،  پرورش نیروهای متخصص مسلط به امور مدیریتی و کسب وکار در حوزه سلامت است. واحد پایان نامه از ترم دوم یا بعد از اتمام نیمی از دوره ارائه خواهد شد.
نحوه برگزاری:
این دوره جهت بهره گیری حداکثر از زمان دانشجویان و ایجاد فرصت برای اساتید جهت انتقال مهارت،  به صورت بسته ای و مخلوط (Blended)  برگزار می شود. به این صورت که مباحث هر درس (بسته آموزشی)  دریک دوره 3 تا 5 هفته ای (6 تا 10 ساعت درهفته) توسط اساتید مربوطه به صورت مجازی،  برگزاری کارگاه های عملی و گفتگو برگزارمی گردد. خاتمه هر بسته آموزشی منوط به موفقیت دانشجو در  ارزیابی مهارت مربوط به همان مبحث خواهد بود و اتمام دروس نظری با برگزاری امتحان جامع انجام خواهد شد.
افراد واجد شرایط پذیرش:
  • فارغ التحصیلان دوره های تخصصی و PhD در رشته های داروسازی، پزشکی، دندانپزشکی و دامپزشکی
  • افراد دارای مدرک دکترای عمومی داروسازی و پزشکی
  • افراد دارای مدرک دکترای عمومی دندانپزشکی، دامپزشکی و فوق لیسانس مرتبط،  با حداقل سه سال سابقه کار مفید در صنایع،  مراکز تولید محصول و خدمات دارویی و پزشکی
  • دانشجویان شاغل به تحصیل در رشته داروسازی و پزشکی با معدل حداقل 14 و گذراندن بیش از 140 واحد
شهریه دوره:
  • هزینه ثبت نام برای متخصصان و دارندگان مدرک PhD ، دکتری عمومی داروسازی و پزشکی، دندانپزشکان، دامپزشکان و افراد دارای مدرک فوق لیسانس شاغل در صنعت در هر ترم 30 میلیون ریال می باشد.
  • هزینه ثبت نام برای دانشجویان داروسازی و پزشکی در هر ترم 20 میلیون ریال می باشد.
شروع ثبت نام:
متقاضیان جهت ثبت نام اولیه، اطلاعات خود شامل نام، نام خانوادگی و شماره تماس را به ایمیل pabzums@gmail.com  ارسال نمایند. شروع ثبت نام دوره از 20 بهمن ماه می باشد.

 
يكشنبه 30 تير 1398   02:31:51