اخبار و اطلاعیه ها

مراسم توجیهی دانشجویان نو پذیرفته دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی البرز روز شنبه مورخ 14/۷/97 با حضور آقای دکتر محمد زاده مشاور عالی رئیس دانشگاه در دانشکده داروسازی، رئیس و اعضای محترم هیات علمی دانشکده، حاج‌آقای مطهری پور سرپرست محترم دفتر نهاد در دانشگاه، خانم دکتر جودکی معاون محترم امور دانشجویی و فرهنگی دانشگاه و سایر مدعوین محترم، با اهدای گل و بسته‌ی هدایای فرهنگی به دانشجویان برگزار شد.

در این مراسم ابتدا دکتر خسروی رئیس دانشکده ضمن خوش‌آمد گویی به دانشجویان تازه‌وارد، به معرفی دانشکده داروسازی پرداخته و در ادامه مسیر دوران تحصیل را برای دانشجویان تبیین نمودند. در ادامه مراسم آقای دکتر محمد زاده با ترسیم چشم اندازه پیش روی رشته داروسازی نکات ارزشمندی را در این خصوص بیان نمودند. همچنین حاج‌آقای مطهری پور بابیان سخنان ارزشمند خود در خصوص خودباوری و بکار گیری اخلاق به همراه دانش مستمعین را بهره‌مند نمودند. بخش آخر سخنران‌ها با سخنان گرم و صمیمانه خانم دکتر جودکی در خصوص فعالیت‌های فرهنگی و علمی معاونت دانشجویی برای دانشجویان و فعالیت بیش‌ازپیش همراه شد.

این مراسم که باهدف آشنایی دانشجویان با فضای دانشگاه و برنامه‌های مربوط به دوران تحصیلی برگزار می‌گردد، مطالبی در خصوص قوانین و مقررات آموزشی، فرهنگی و دانشجویی که دانشجویان ملزم به آگاهی و عمل کردن به آن در طول دوران تحصیل خود هستند، بیان شد

در انتهای برنامه عکس یادگاری و پذیرایی از حضار در سالن انجام گردید.

عكس هاي مرتبط :

دوشنبه 6 خرداد 1398   10:21:39